Przejdź do głównej zawartości

"Thinking it was possible ! ;) "

Zacznę dziś od bardzo ważnej informacji, a dokładniej przestrogi!

Jeśli biegacie nocą albo chociaż bardzo późnym wieczorem, kiedy to już tylko nieliczni wychodzą z psami na spacer lub grupki pijanych wracają z imprez (to chyba bardziej nad ranem), to przed wyjściem nie czytajcie S. Kinga ani innych horrorów. Chyba że chcecie pobić życiówkę, to jak najbardziej bezpośrednio przed bieganiem zafundujcie sobie niezła dawkę adrenaliny (film pewnie też się sprawdzi, ale nie wiem nie sprawdzałam i nie zamierzam). I jeszcze przy okazji można poćwiczyć mięśnie brzucha - przy ciągłym odwracaniu się i sprawdzaniu czy aby przypadkiem nikt się niespodziewanie nie zbliża..


Alee życiówkę można pobić też biegając podczas burzy, o zgrozo !

A teraz powoli, baaardzo powoli szykuję się do biegowego wyjścia! Ach, ta radość kiedy już jestem na schodach i za chwilę włączę muzykę i zacznę biec tak, jakby nie było świata. Tylko ja biegnąco - latająca :) ale na ziemię sprowadzają mnie niektórzy spacerujący czy tam siedzący może nawet i stojący ludzie..
Zatem trzymajcie kciuki, by tym razem nikt nie zakłócił mi biegowego spokoju!


To mleko to taki trochę niewypał, pewnie dlatego że nie jest smakowe niczym to z biedronki, ale daje radę - do koktajlów nie musi być wyśmienite, owoce nadrobią :D

A kolejnym (jutrzejszym mam nadzieję) etapem będą buraki! Co z nimi dokładniej zrobię, jeszcze nie wiem :D

Komentarze

  1. oj ja tez nie przepadam za bardzo za mlekiem sojowym, chociaż w ostatnim czasie dawno go nie piłam. Ale za to piłam mleko ryżowe i nie smakuje mi wgl.
    Ja nie biegam, jakoś nie potrafię sie za to zabrać, chociaż chciałabym poczuć ta satysfakcje po bieganiu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Od tamtego roku pokochałam bieganie i chociaż myślałam, że moje małe miasteczko jest bezpieczne, to ostatnio przekonałam się, że nie mogę biegać sama pod wieczór, nawet koło 19.. Lubię, jak wokół mnie jest trochę ludzi, ale kiedy zaczynają rowerami czy samochodem podjeżdżać jacyś młodzi chłopcy, to zaczynam się denerwować (nigdy nie wiadomo, co może im odstrzelić). A z rana wszyscy w sumie śpią, więc jestem mniej zestresowana :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…