Przejdź do głównej zawartości

"You' ve got to find what you love"

Domoowe Bieganieee! :)

Moja dieta nadal leży. Niestety. Jakoś nie miałam ostatnio sił na żywieniowe zmiany, a raczej na tworzenie jakichś wymyślnych pełnowartościowych potraw. Ale trzeba, wiem, bo Biegacze muszą się odżywiać zdrowo! A ja Biegaczem oczywiście jestem - i macham innym jak biegnę. I cieszę się jak głupia gdy zaczynam biec, później z tym uśmiechem jest różnie - gdy się porządnie zmęczę to mogę raczej wyglądać jak ryba, więc się wówczas nie fotografuję lepiej. I sprzęt również mam. Kondycję też, żeby nie było że jestem gadżeciarą, bo nie jestem i nigdy nie byłam, co spotkało się z wieeelkim aplauzem ze strony mojego portfela :D


 

Jak wracałam do domu to planowałam sobie urządzić triathlon (oczywiście w okrojonej wersji!), ale stroju nie spakowałam, dlatego na wodę mogłam jedynie popatrzeć z brzegu, ale co się odwlecze.. zostało mi jedynie bieganie i rower - równie przyjemnie było!


Taaak!, właśnie po takim lesie biegałam! Achh, z niecierpliwością czekam więc na kolejny weekend i kolejną piękną, bo biegową, przygodę.

Yyy, owszem, chętnie odpocznę, dlatego idę biegać, chodźcie teeeż :) 
Ja lecę!, miłeego!

Komentarze

  1. U mnie za to kondycji brak totalny :P Mimo że od zawsze uwielbiam się ruszać, na szkolnym wfie zawsze ćwiczyłam i ćwiczę nadal, jakiś czas temu zakończyła się moja przygoda ze sprintami i za żadne skarby nie potrafię przestawić się na dłuższe wybiegania... haha dłuższe... kilometr jest dla mnie katorgą! i totalnie nie wiem co z tym zrobić, bo nawet te wszelkie plany "5km w x tygodni" nie dają rezultatów :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hmm, zaciśnij zęby i biegnij, na początku może być i ciężko, ale niebawem zobaczysz ile radości daje bieganie, trzeba się przełamać, a dokładniej pokonać swoją psychikę! Waaaalcz :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…