Przejdź do głównej zawartości

"Prove it to yourself ! "


Chyba jeszcze nie biegało mi się tak źle, jak wczoraj w nocy. Nie wiem co się dzieje, bo warunki były odpowiednie -  tym razem chyba nie ma na co zrzucić winy, naprawdę!


Dzielnie biegłam, zatrzymywałam się, krzyczałam że już nie chcę. Ale ostatecznie się udało - chyba dzięki dwóm sympatycznym panom, którzy kiedy przebiegałam obok  nich zaczęli liczyć 1,2,3 i 1,2,3 - dotarłam do domu na nogach - czyli nie było źle. Gdybym musiała iść na rękach, bądź też być niesiona czy też wieziona przez kogoś to mogłabym się zacząć martwić. A tak.. no cóż, każdy ma gorszy dzień - takie dni też muszą być, żebym przypadkiem nie zapomniała, że jestem człowiekiem. Człowiekiem, realizującym swoje marzenia - niczym ćma lecąca do światła z takim zapałem lecę na trening, chyba się w to wkręciłam na dobre :) i w sumie nie jest mi z tym źle. Wolę jęczeć, że boli mnie noga, ręka czy cokolwiek innego z przetrenowania bądź też przez kontuzję, niż marudzić dlatego że się przejadłam i zaraz będę wymiotować ! 

[Zdjęcie z mojego starego bloga :) póki co nie chce mi się bawić w podpisy i je zmieniać!]


Hahhahahahaha, biegałam też niedawno w deszczu, a dokładniej w ulewie, jakieś oberwanie chmury czy coś takiego. I nie żeby ten deszcz zamierzał przestać padać, oczywiście że nie, było coraz gorzej, coraz mocniej padało, ale dzielna jestem - biegłam! :) na szczęście burzy nie było, więc mój spokój nie został zakłócony, wręcz przeciwnie - uśmiech od ucha do ucha ii biegnę! Uśmiech malał wraz z pokonywanymi kilometrami, kiedy to nie tylko bluzka i spodenki [bo z tym akurat większego problemu by nie było - ile to może ważyć noo ;P], lecz także buty były całe przemoczone - nic dziwnego jak się nawet w każdą kałużę wbiega, ale cieszyłam się jak dziecko! A sport taki ma właśnie być - ma dawać duużo radości. Także trening z obciążeniem również mam zaliczony, a co!Wiem, że jeszcze wiele nauki biegowej przede mną, bo jestem na początku drogi do bezproblemowego pokonywania dłuuuuuugich dystansów. Ale to piękna droga. Nie mówię, że prosta, bo taka nie będzie, ale na pewno piękna - to wiedziałam już na starcie. 


Nawet mam już swoją biegowo - wakacyjną piosenkę, ale jeszcze nie czas, by ją publikować, niebawem :D

Komentarze

 1. Gorszy dzień u mnie to nic nowego :) Oczywiście kiedy już dobiegam do domu, czuję się przeszczęśliwa, ale czasem po prostu muszę skrócić trasę albo biec wolniej. Nic na siłę :)
  Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na nogach, kolanach, czy na podporze ;-) każde dotarcie do domu jest sukcesem. A nie stop. Każde wyjście z domu jest sukcesem :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj w końcu wychodzę z domu - aż doczekać się nie mogę aż zacznę biec! :) musiałam mieć biegowy odpoczynek ze względu na stawy, achh ta starość..

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…