Przejdź do głównej zawartości

"The rough times are gonna come, but they have not come to stay, they have come to pass"


 
Mój wieeelkki COME BACK ! ;D


Po dość długiej biegowej przerwie oświadczam wszem i wobec, że wróciłam! ;) we wtorek, mimo obaw, czy aby na pewno jestem już gotowa na próbę [bo przecież noga nadal mnie pobolewała], odważyłam się i przebiegłam - dałam radę. Jakże miło było w końcu założyć sportowe rzeczy [yyy nie mówię tu o zwykłym dresie, bo w takowym to ja chodzę na co dzień po domu] i moje ukochane butki! - samo to wywołało u mnie jakże szeroki uśmiech na twarzy i już wtedy wiedziałam, że musi być dobrze. Z takim to oto pozytywnym nastawieniem wyszłam z domu, nawet pogoda dopisała - było tak chłodno jak lubię. Po biegu byłam niemiłosiernie zmęczona, ale jakże zadowolona z siebie.. I nie było tak, jak ostatnio, że idę, biegnę wolniej niż idę, idę.. i tak w kółko. Tym razem naprawdę biegłam! :) cała dycha moja i to jeszcze w niezłym tempie! Oczywiście nie obyło się bez rozgrzewki i rozciągania. Nauczona doświadczeniem nie będę zaniedbywała tych jakże istotnych elementów treningu, nawet kosztem biegu -  ot takie moje przemyślenia i postanowienia ;) 

wiem już, że teraz mi się uda, będę coraz to lepszym biegaczem, czego życzę i sobie, i Wam. Powodzenia! :)"zaryzykuj, bądź Dziwakiem.
Nie idź ścieżką, własną depcz."

Nawet mój biegowy debiut nie stoi już pod znakiem zapytania! Zatem decyzja podjęta: biec będę! A póki co muszę zacząć się w końcu przygotowywać, bo start coraz bliżej, a kondycja się gdzieś zgubiła w tej szalonej walce z kontuzją..


Achh, brakowało mi tego biegowego zmęczenia - jestem już po kolejnym pokontuzyjnym biegu.. Szczęśliwaa! :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…