Przejdź do głównej zawartości

"to reach the unreachable.."


... mam dość powoli, ale że to z mojej winy jest jak jest, to staram się małymi krokami coś zmienić, żeby było lepiej niż teraz, żeby było już dobrze;/ i nie e, od razu mówię, że mój obecny nastrój nie ma nic wspólnego z depresją jesienną - co to to nie, bo ja w takie rzeczy nie wierzę raczej :)Chodzi raczej o to, że siedzę w domu, tzn. nie biegam, co najwyżej udaję. Znowu nie mogę. Tym razem czekają mnie wizyty u lekarzy i badania - chyba że nim się doczekam w kolejce ból sam ustąpi, co jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę polskie realia :D

Noo, strasznie jest, wszystko powoli się psuje w moim organizmie. A wszystko przez moje podejście.. jakiekolwiek rady dłuższych stażem biegaczy typu : "Ola, wiesz że trzeba się rozciągać po bieganiu" bądź też "prawidłowe odżywianie to podstawa" kwitowałam jedynie słowami: tak wiem, ale ja nie muszę, przecież nic mi nie jest, a jak Ty chcesz, to rób jak mówisz. Teraz już mam nauczkę, że jak w jakiejś dziedzinie jestem kiepska, to lepiej się jednak posłuchać kogoś i nie popełnić choć części podstawowych błędów niż cierpieć jak teraz.

Ale cóż.. nadal liczę, że jutro, pojutrze lub jeszcze kiedyś wyjdę sobie i pobiegnę. [teraz nawet chodzenie boli, a przynajmniej wczoraj bolało niemiłosiernie..]

Trzymajcie za mnie kciuki a ja tymczasem działam nadal. A to się rozciągam, a to jakieś ćwiczenia na dziś planuję, także nie nudzę się. Jednakże czegoś mi brakuje, czuję niedosyt. Także może pobiegnę.. noo i jak to Ewa Chodakowska mówi "nic się samo nie wydarzy".I pochwalę się! Jest jeszcze jeden powód, dla którego tak bardzo chcę w jak najszybszym czasie wrócić do biegania. Zapisałam się na pewien bieg - całe 10 km, moja pierwsza biegowa, zawodowa dycha! Mam nadzieję, że uda mi się wystartować i dobiec do mety w normalnym stanie, że nic nie będzie bolało. Okaże się wkrótce. Raz jeszcze proszę o kciuki, trzymajcie mocno! :)Pobiegnę, już niedługo, to pewne. MUSZĘ !

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…