Przejdź do głównej zawartości

"about this barrier that was unreachable"
BIEGACZ TO TWARDA BESTIA ! :)
Noo i pięknie! Kolejne treningi za mną. 

1.11 to był prawdziwy przełom w mojej pokontuzyjnej przygodzie - w końcu biegłam w tempie 5:00-5:15 min/km, także jest już coraz lepiej. Wraaaacam! Normalnie miałam łzy w oczach, jak biegłam i jeszcze ten uśmiech od ucha do ucha, achh ja LATAAAM ! :)

 
Niedzielny wieczór spędziłam też biegowo - tym razem na 5km trasie. Gdyby nie to, że podczas biegu spodnie ciągle mi spadały, mogłabym zaliczyć ten trening do udanych, no ale cóż, takie są skutki kupowania ciuchów przez internet - nie zawsze są trafione :) no i jeszcze ból piszczeli, straaaaszne to jest! Miałam ochotę położyć się na ziemi i czekać aż przejdzie, gdyby nie to że jest tak zimno to pewnie i bym leżała, a tak to musiałam zacisnąć zęby, porozciągać chwilę nogę i gdy już było ze mną odrobinę lepiej bieeegłam!


A dzisiaj przeszłam samą siebie - 15km na górskim terenie to jest nie lada wyzwanie, wierzcie mi, ale podołałam i dumna jestem z siebie jak nie wiem co. Owszem, uda bolały, łydki trochę też, ale takie są uroki podbiegów :) rozciąganie, następnie szybki marsz do biblioteki i o bólu mięśni zapomniałam, oby jutro rano nie dały o sobie znać :)


Noo, teraz wracam do leczenia przeziębienia - znachorskie metody, tj. syrop z cebuli (jak ja tego nie lubię, bleee, ale jak się chce szybko wyzdrowieć to trzeba się zmusić i do takich heroicznych czynów) :DKomentarze

 1. chyba wszyscy teraz przeziębieni ;)
  ja też.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kontuzję są najgorszymi rzeczami jakie mogą spotkac biegacza. Generalnie choroby i absencja. Nie lubię tego. Ale lubię za to, to Twoje fruwanie po powrocie. Musiało być naprawdę wysoko nad ziemią.
  I jeszcze to 15k po górach <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominuję do zabawy osoby, które kochają biegać i uprawiać sporty, zapraszam :)
  http://fitnessizycie.blogspot.com/2014/11/liebster-award-bawie-sie-i-podaje-dalej.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominuję bloggera Life with Run :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominowałam Cię do zabawy blogowej w 11 pytań.
  Więcej szczegółów w moim wpisie http://abakercja.blogspot.com/2014/11/11-pytan-liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…