Przejdź do głównej zawartości

"it's the character that defines the success"


 
Czas uzupełnić moje biegowe zmagania :D co prawda trochę się obijam, wiem o tym.. ale w domu nadal nie próżnuję, jakikolwiek trening musi być! ;P

Trening 21.11, jak widać nie jest źle, nic nie boli, powoli pracuję nad formą, tempo 5:35 - nie ma co narzekać, tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć! A będzie coraz lepiej :D


 
Trening 24.11. A tutaj to mi się bardzo podobało :D zwłaszcza, że miałam niezłą motywację. Jakiś chłopak patrząc na mnie z niedowierzaniem spytał: "Ty chcesz biec w tempie 5:30?!" . A ja mu na to, że owszem, że to żaden problem. No i tak sobie biegliśmy - on z tyłu gdzieś tam. ON Z TYŁU, NIE JA! Zresztą nawet jeśli by mnie coś bolało i tak bym biegła i tak bym się nie zatrzymała - nie mogłam, przecież zadeklarowałam jasno i wyraźnie, że tempo 5:30 to dla mnie nic takiego! (a mogłam się w język ugryźć :D ) Na szczęście biegło mi się bardzo dobrze - widać efekty moich treningów wzmacniających - aż chce się ćwiczyć jak widać efekty. Pomijając deszcz, który zamienił się później w śnieg!  
PIERWSZY ŚNIEG PODCZAS BIEGU - NAJLEPSZE

dla takich chwil warto wyjść z domu ! :) A ja oczywiście nie miałam czapki, kurtki ani rękawiczek - tak wiem, genialna jestem jeśli chodzi o wybieranie stroju ;D


 

Komentarze

  1. Haha, ej no ale co za tym mój zwątpić w Twoje zdolności. trzeba go było pogonić! :D W sumie to zostawiłaś go w tyle :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podziwiam entuzjazm w kwestii śniegu! :) Ja nie cierpię zimy...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…