Przejdź do głównej zawartości

"when I run I feel invincible. I feel free"

Od ostatniego biegowego treningu minęło już trochę czasu, a wszystko przez to, że zimno na dworze skutecznie mnie odstrasza, do czasu! Trzeba się wziąć za siebie. Nie próżnuję jednak, ciągłe ćwiczenia wzmacniające zaowocują spektakularnym efektem na kolejnym bieganiu, mam nadzieję. A kolejne bieganie już w poniedziałek (no chyba że jednak wygospodaruję trochę czasu dzisiaj - kuuuuszące bardzo!) ;)

Z dietą też już jest dobrze, chociaż nie wiem, czy przy aktywności fizycznej ok. 1000 kcal to dobry pomysł. Najwyżej w Święta nadrobię braki żywieniowe :D


Ostatnim biegowym treningiem była dycha w środę ;) patrzcie, jak sobie pięknie szarżowałam, achhh, to był idealny dzień na bieganie! Pogoda odpowiednia, nastawienie też, brak kontuzji - no czego chcieć więcej? Noo dobra, niech będzie, jest jeszcze jednak taka rzecz... ;)
I przyznaję, że po tym 7kilometrze nie miałam już sił na szybszy bieg, ale chciałam mieć choć przez chwilę znów tempo poniżej 5:00min/km, więc robiłam co mogłam ii udało się!
A teraz to chyba i tak moje bieganie polegać będzie na lataniu po sklepach w poszukiwaniu prezentów świątecznych. Tylko jeszcze nie mam pomysłu co komu kupić, strrraszne! ;/

Komentarze

  1. Oj ja po takim 7 nie miałabym siły nawet na trucht. Moje gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję bardzo! :) teraz czekają na mnie 2km w takim tempie.. dawaaaj też!

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…