Przejdź do głównej zawartości

"But the challenge is to hold on!"

Nadal dzielnie biegam :) 

Brzuch już mnie nie boli, pomijając wczorajszy trening, pozwoliłam sobie wcześniej na maślankę i przez cały bieg zmagałam się z potwornym bólem! A przecież powinnam móc ją pić.. no ale jednak wszystko co mleczne musi zostać wyeliminowane ;/

Natomiast poprzednie bóle, jak się okazało, związane były ze złymi spodniami :D chyba o to chodzi (mam nadzieję!), bo jak się inaczej ubrałam to wszystko było już w porządku. Ale żeby nie było, te niefortunne spodnie nie są na mnie za małe, powiedziałabym raczej, że są idealne. No ale cóż.. boję się je założyć na kolejny trening, bo jednak ten ból jest okropny a zemdleć mi się nie uśmiecha, zwłaszcza że biegam sama wieczorami ;P

A poniżej moje trzy kolejne treningi !  Dychy, dychy ii jeszcze raz DYCHY ! Dziejeee się :)

13.01.14.01.


17.01.

Komentarze

 1. Biegasz podobnym tempem 10 km co ja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałam też wcześniej wspomnieć o złych spodniach/legginsach. Jak biegam i zaczyna mnie pobolewać, podciągam wyżej legginsy, bo często po prostu ucisk sprawia ból. Musisz zwrócić uwagę na takie pierdoły, bo to od nich można sobie popsuć humor :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jednak ten ból to nie wina spodni ;/ nowa diagnoza: ból to wynik braku treningów :D

   Usuń
 3. Ostatnio mało biegam ale tak Ci pozazdrościłam, że jutro run a co :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że biegałaś! Ja niestety trochę sobie odpuściłam ;/

   Usuń
 4. Ja niestety biegam dużo wolniej :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ważne, że biegasz, tempo nie jest aż tak istotne, Biegaczko! :*

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…