Przejdź do głównej zawartości

"Victory reclaimed!" :)

I co, i co, i cooo? Noo, udało się, jest i ONA, w całej swojej okazałości! W końcu się doczekałam - po raz kolejny przebiegłam swoją upragnioną DYCHĘ. Nareszcie. A tak tęskniłam! :D tylko ubrałam się trochę nieodpowiednio, było mi taaaak gorąco ;/ niecierpliwie czekam na prawdziwą wiosnę - chociaż ostatnio skusiłam się na bieganie w krótkich spodenkach [wiem, oszalałam!], dzisiaj też dane mi było pobiec w spodenkach, ale przy tej temperaturze nie było to raczej niczym dziwnym :)

Noo, alee wracając do wczorajszego magicznego biegu.. nie ukrywam, że miałam chwile zwątpienia, czy aby na pewno powinnam zaryzykować i pobiec. To chyba normalne po tym, co ostatnio przechodziłam. A ewentualna utrata przytomności, gdzieś na trasie, nie była zachęcająca. Jednak przecież obiecałam sobie dychę, więc nie mogłam odpuścić. Niemniej jednak, brzuch mnie bolał, znowu słabiej, ale bolało! <dumna z siebie!>


 22.02


23.02

Komentarze

 1. Trzymam kciuki za Ciebie - Twoje zdrowie i dystanse :) I byle ... do wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle że tej wiosny nie widać, za to zima pełną parą! :(

   Usuń
 2. Gratuluję ja też się cieszę z każdej dyszki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo dychy nie będą wystarczać i trzeba będzie się za półmaratony brać :)

   Usuń
 3. Gratuluję :) i mam nadzieję, że może ten ból po prostu rozbiegasz :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratki! Dycha super, trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam to uczucie, kiedy zmuszę się do treningu i go dokończę! Satysfakcja wynagradza każdy wysiłek ;)
  https://poradnikzywieniowy.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Trzymaj, przydadzą się na pewno - zaczynam kolejne biegowe treningi :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…