Przejdź do głównej zawartości

"There's nothing you can't achieve !"

Dawno mnie tu nie było.
Biegów też chyba brakuje. O moim postanowieniu już nawet nie wspomnę :D

Chociaż nie e, tak tragicznie to nie jest jednak.

Biegam sobie.

I to zawodowo nawet biegam! Kolejny medal do kolekcji jest? Pewno! Marzannowy tym razem, trochę dziwny, ale jest, kolekcja się powiększa. I życióweczkę na dychę też mam! A co mi, jak szaleć to szaleć :)


Patrzcie, jaki dziwny medal, o zgrozo..A ostatnio biegałam ze znajomymi, achh już zupełnie zapomniałam jak to jest biegać z kimś! Tak, dokładnie, biegać, nie zatrzymywać się bo co chwilę coś boli (a tak jeszcze niedawno wyglądały moje towarzyskie biegi). Baaaardzo spokojne tempo, no ale bardzo przyjemne.. no i ważne, że znajomi na ścieżki biegowe powracają ! A zabawę mieliśmy przy tym niezłą, śmiechu było duuuużo, śpiewania i wszelkich wygłupów. Takie treningi też mi się należą, bo bieganie ma przynosić przede wszystkim radość :) a i jednak wolniejsze tempo sprzyja moim biegowym powrotom - brzuch mnie nie bolał. Czyli chyba mam już sposób na siebie !


Zachowuję się teraz pewnie jak większość biegaczy wiosną, ale szukam biegowych butków! Trochę wcześniej mnie jednak wzięło, bo to już drugi miesiąc poszukiwań się kończy, a ja nadal nic nie mogę sobie wybrać :( a wszystkie butki takie śliczne były, jak jeszcze nie planowałam zakupów. I kiedy stwierdziłam, że jednak najwyższy czas sobie sprawić nowe, większość straciła całą swoją urodę, ja nie wiem co się dzieje :( niezmiennie podobają mi się tylko jedne, tyle że trailowe, a ja póki co z asfaltem mam więcej do czynienia niż z lasem ;/


A że od jutra nowy miesiąc, nowe postanowienia, nowe treningi. Będzie dobrze, pobiegamy ! :)

etap : Realizacja marzeń - rozpoczęty !
"Wszys­tko po­lega na tym, żeby człowiek był ta­ki, ja­ki jest, żeby nie wstydził się chcieć te­go, cze­go chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewol­ni­kami kon­we­nansów. Ktoś im po­wie­dział, że po­win­ni być ta­cy i ta­cy, i sta­rają się być ta­kimi aż do śmier­ci, nie wiedząc na­wet, kim by­li i kim są nap­rawdę. Nie są więc ni­kim i niczym, postępują niejed­noznacznie, niejas­no, chaotycznie. Człowiek prze­de wszys­tkim mu­si mieć od­wagę być sobą."
- M.K. 

Komentarze

 1. mnie się ten medal bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. co polecasz na poczatek podczas biegania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skleep z biegowymi butami, aby krzywdy sobie nie zrobić - zaczynałam w halówkach, czego nie polecam ;)
   A tak to każdy biegacz Ci chyba powie, że na początek najlepsze są marszobiegi! - naprzemiennie bieg i chód, by przyzwyczaić się do wysiłku. Później dystans 5km i nim się obejrzysz będzie półmaraton, a za dłuższą chwilę maraton :D trzeba tylko wyjść z domu i zacząć trenować, nie ma drogi na skróty :)
   Ja, że na początku biegaczem nie byłam i biegaczy nie znałam, zamiast tego przed każdym treningiem planowałam ile minut mam biegać - zaczynałam od 20 min ciągłego biegu i jak widziałam że jest lepiej to dodawałam następne 10 minut. Później przeszłam na tempo - kupiłam sobie zegarek z gpsem i w wakacje nad tym pracowałam, zresztą nadal nad tym pracuję :D

   Usuń
 3. Może i dziwny, ale mi się podoba - pewnie dlatego, że pierwszy w mojej kolekcji :)
  Gratuluję życiówki i życzę rozbieganej wiosny i znalezienia wymarzonych butków, choć to drugie pewnie nie będzie łatwe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Medal świetny, przynajmniej jest jedyny w swoim rodzaju :)
  Pozdrawiam,
  http://fit-healthylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…