Przejdź do głównej zawartości

Are You with me?

No i ostatecznie wybrałam się do Lasu, jak widać wyżej droga doooo Tego Fajnego Miejsca :) co prawda nie obyło się bez bólu brzucha, ale tym razem nie było tragicznie - miałam miliard dostępnych ławek wprost idealnych do leżenia. Miejscówkę też wybrałam sobie dobrą, bo koło cmentarza. A bolało mnie niemiłosiernie! I tak sobie z 10 minut leżałam, słońce świeciło mi prosto w twarz, przyjemniee, w końcu WIOSNA! Ciesząc się bardzo z tego, zwłaszcza że nie miałam nic ciekawszego do robienia, bo ile leżeć można.. postanowiłam porobić zdjęcia. I to była chyba najgorsza podjęta przeze mnie tego dnia decyzja, bo znów zaczęła się przygoda z bólem, który zaczynał powoli ustępować - i kolejne leżenie czekało :) noo ale tak to jest, jak się nie słucha rad starszych !

A wczoraj wybrałam się wieczorem na wspólny trening. Po raz pierwszy biegałam sam na sam z dziewczyną! Serio, jak już towarzystwo to męskie, względnie damsko - męskie :D a tu taka miła odmiana, fajnie nam się biegało razem. Przynajmniej tym razem nie myślałam o mijających kilometrach. A brzuch.. no nie bolał, bo wolniej biegłam - też jakiś sposób :)
tylko obie się za ciepło ubrałyśmy - tak, na coś narzekać trzeba!
Aaa i zapomniałam o najważniejszym - o Butkach! Że je kupiłam, to wiecie. Że już je dostałam to nie wiem, czy się chwaliłam, ale dostałam je już kilka dni temu. I wiedziałam, że tak będzie - szkoda mi ich założyć na trening.. póki co patrzymy na siebie nieśmiało. Może niedługo odważę się i zaproponuję im Wspólną Biegową Przygodę. Oby nie odmówiły. Ale jeszcze nie teraz, jeszcze na to za wcześnie.. :DKomentarze

 1. Naciesz się zakupem :). Też lubię patrzeć na moje cudeńka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dotarło do mnie, że nie warto oszczędzać butków ;P w końcu początek biegu terminu gwarancji nie jest wtedy, gdy zacznę w nich biegać.. także na następny trening biorę już nowee :D

   Usuń
 2. Walcz, walcz organizm potrzebuje wody

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…