Przejdź do głównej zawartości

Will you? Let's go !

Noo, w końcu i mnie czeka dziś piękny wiosenny biegowy trening! Nie mogę się doczekać, okropnie chce mi się już biegać, ale najpierw obowiązki.. poza tym ciekawi mnie bardzo, czy tym razem moje bóle brzucha się pojawią - mam nową diagnozę i stosuję się do zaleceń, więc może tym razem będzie bezboleśnie? :)
Trzymajcie kciuki!Opowiem Wam w nocy przebieg treningu :)


Opowiadam w wieeeelkim skrócie o krrrrótkim treningu. Krótkim, bo tylko 5km, no ale nie planowałam biec dłużej. Dychy zacznę w poniedziałek dopiero, strasznie za nimi tęsknię, w sumie nie tylko za nimi! Ale dzielnie czekam na piątekk :)

Mimo krótkiego dystansu trening zaliczam do udanych. Nowy sposób na brzuch okazał się być dla mnie wybawieniem. Zobaczymy jak będzie po kolejnych treningach, ale czuję, że będzie dobrze! Poza tym wiosna jest, więc musi być dobrze.

Noo, a za niedługo lecę po pakiet! :) trochę mi się nie chce, ale odbierać chwilę przed zawodami nie chce mi się jeszcze bardziej, więc niedługo pędzę do Biura Zawodów. Pewnie znów pobłądzę. Tak, mam gps'a w telefonie. I tak, jestem w stanie się zgubić  korzystając z niego :D 


A tak naprawdę to doczekać się nie mogę Biegu Nocnego, strasznie fajnie wtedy będzie! I jeśli nie zaprzepaszczę w tym tygodniu treningów, tooo wyczuwam kolejną życióweczkę! <3
Także trzymajcie mocno kciuki za moją DYCHĘ.  :)

Komentarze

  1. U mnie też dzisiaj 5km :) i jestem przeszczęśliwa!

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzymam kciuki za 10, ja nocą nigdy nie biegałam :)
    Pozdrawiam,
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…