Don't tempt, don't say, don't call..

17:40:00

Kolejny biegowy trening za mną. A wczoraj nawet trening po schodach był. I to z obciążeniem. W doborowym towarzystwie na dodatek :D

A ze mną.. jest coraz lepiej. I psychicznie, i fizycznie.

Ostatnio tak narzekałam wszystkim dookoła, że biegać to mi się nie chce. Przez myśl mi nawet przeszło rzucenie biegania na dobre. Chyba byłam w jakiejś totalnej rozsypce :D bo jak człowiek może dobrowolnie porzucić coś, z czym tak bardzo się identyfikuje, co daje mu tyle radości? W ogóle, jak Biegacz może porzucić bieganie? No właśnie nie może.
I ja tego też nie uczynię. Wręcz przeciwnie..

teraz postanowiłam, że dzielna będę. Przecież poddać się można tak łatwo. A że się poświęcałam podczas zimowych biegów i tyle tego smogu się nawdychałam, to teraz, gdy powietrze jest dobre, nie mogę mieć kryzysów. Zimą niech się dzieje wola nieba, teraz zaciskam zęby i do dziiieeełaa! BIEGAM :)

Swoją drogą zyskałam prawdziwą motywację do treningów. I to nie jedną, a kilka. Jest nią zwłaszcza zbliżający się półmaraton w Krakowie, a dokładniej meta znajdująca się na arenie! Może i głupie, ale do mnie to przemówiło, a nawet namówiło mnie do ładnych treningów, o ile wygram z brzuchem. Uśmiecham się na samą myśl o prawdziwym bieganiu.. :)

Poza tym na nowo poukładałam swoje priorytety. Uporządkowałam myśli, zadecydowałam, czego chcę i jaka chcę być dalej. Tak, to wszystko wydarzyło się podczas przedwczorajszego niewinnego biegu.I tak sobie myślę, że to niebiegowe życie, które ostatnio dane mi było wieść, było puste, czegoś mi ciągle brakowało, zniecierpliwienie i frustracja były na porządku dziennym, nie byłam sobą.  
To życie po prostu nie było moje..

Bo moje życie to ja i bieganie, nie inaczej :) i jak się już połączy te dwa elementy to nic nie jest mi straszne i nic mnie nie zatrzyma.

Ale Wasze kciuki i tak mi się bardzo przydadzą podczas mojego biegowego powrotu. Zrealizować mój treningowy plan, to niezłe wyzwanie. Poprzeczka została już podniesiona, nie ma odwrotu :)

You Might Also Like

3 komentarze

  1. też biegnę w tym półmaratonie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę trzymać kciuki, świetnie Cię rozumiem. Bez pasji czujemy się wyjałowieni, ona daje energię i motywację do życia :)

    OdpowiedzUsuń