Przejdź do głównej zawartości

" The smile says - it was worth! "Co prawda nie tak miało to wyglądać. 


Nie ta temperatura, nie ta muzyka, nie ta godzina..


Planowałam bowiem wstać wcześnie rano. Wcześnie jak na mnie oczywiście. Pobudki o 7 nie robią na mnie większego wrażenia :) chciałam wyjść na trening ok. 4, a to już dopiero wyzwanie. Zwłaszcza jak się nie ustawi budzika i spać się pójdzie o "złej" porze.. ja jakimś cudem się o tej godzinie obudziłam, ale tylko po to by otworzyć okno i zasnąć na kolejne 3 godziny.

Początkowo z treningu na dziś zrezygnowałam, miałam wyjść ewentualnie wieczorem. Pokręciłam się wiec po mieszkaniu, posprzątałam, zjadłam nie-przedbiegowe śniadanie i miałam zasiąść do nauki, kiedy doszło do mnie ze jak teraz nie pobiegam to znów przegram z lenistwem, a tego nie chciałam.
 

Wychyliłam się przez okno i stwierdziłam, że jednak aż tak znowu to gorąco nie jest, mimo ze już prawie 8 była na zegarku :D tak długo wybierałam strój, szukałam saszetki na telefon (czy już wspominałam ze przeprowadzek to ja nie lubię?) i po pół godzinie byłam gotowa! Jeszcze tylko raz sprawdzenie pogody.. i tu już pojawiło się to zalewające cale mieszkanie gorąco. No to może jednak wieczorne bieganko?

Ostatecznie udałam się rano na trening, jakoś koło 9 :) i dumna byłam z siebie jak nie wiem co! Mimo że przebiegłam baaaaardzo mało (w ten upal nad bulwarami nie dało się inaczej, naprawdę! Jeszcze to słońce, o zgrozo!) jestem szczęśliwa bardzo! 
Moje skromne 4 km :)
Znów mnie ciągnie do biegania! Znów z uśmiechem na ustach myślę o kolejnym bieganiu :) nawet jeśli miałabym przebiec pół kilometra tylko albo więcej przejść niż przebiec, warto wyjść! Ot, duma mnie teraz rozpiera!
Ale jutro to już pisze się na wieczorny trening, seeeerio. 
Tak teraz przyjemnie na dworze jest. No ale nic, wracam do ustaw i kawy :)


Wczorajszy zachód :)


Komentarze

  1. Wieczorem jest klimat do biegu :). Uwielbiam takie treningi ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Najważniejsze to w końcu wyjść z mieszkania, sama wiem po sobie, że jak już w końcu ruszę tyłek, to jakoś pójdzie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Oh, I'm happy here !

Witajcie Moi Drodzy!Od dawna mnie tu nie było - już mówię co jest! Na zawody się nie zapisuję - najbliższe pewne starty to Bieg Trzech Kopców, później Poznań Maraton (Korona Maratonów Polski się sama nie dokończy..) :D wcześniej nic nie mam biegowego w kalendarzu - zastanawiam się jeszcze i może dorzucę jakieś dwa biegi górskie i tyle mojego zawodowego biegania.


Tak, dobrze widzicie, uciekłam od zawodów. Medale medalami, atmosfera atmosferą, pakiety startowe pakietami startowymi - ale jeśli mam wybrać: opłacić zawody czy kupić książkę, to (ciekawe czy wiecie..) wolę kupić książkę a na trening pójść do Lasu, o tak, dla siebie i ze sobą. Bez zastanowienia! :)


Jednakże to, że zrezygnowałam w sporej mierze ze startów w zawodach, wcale nie oznacza, że porzuciłam sportową część życia. Co to, to nie. Nie umiałabym tak, a jak doprowadzam do sytuacji, gdy trening był wieki temu (tj. max 3 dni wcześniej) to przestaję być sobą. Nie martwcie się więc, bo trenuję - i powiem nawet więcej - sporo …

Will I see you again? - SZCZAWNICA 21.05.2017 R.

Tyle rzeczy mam Wam do opowiedzenia, a taka pustka mnie ogarnia, gdy siadam przed komputerem i chcę napisać kilka słów -  tak,  wiemy już, że na kilku się nie kończy, przynajmniej w moim przypadku, gdy opisuję relację z biegu.
Nie przedłużając - dzisiaj przybywam do Was z niedzielnym biegiem. Znaczy nie! Pozwólcie, że powiem wprost - z półmaratonem górskim ! :) Moja Droga Szczawnico, o Tobie mowa :D słuchajcie co się tam działo :)
Do Szczawnicy początkowo miałam jechać z kolegą; plany się zmieniły, a raczej kolega przypomniał sobie, że po zawodach ma koncert i musi bardzo szybko wracać. Niepewna swojej kondycji, zwłaszcza po sprawdzeniu wyników z poprzedniej edycji biegu, stwierdziłam że lepiej będzie jak pojedziemy osobno - żadne z nas nie będzie się stresowało tym, że nie zdążę pojawić się o czasie na mecie.
I tak właśnie decyzja podjęła się za mnie - wybrany został transport oferowany przez organizatora. O 7 mieliśmy wyruszyć, wstać więc musiałam przed 5 - niby bardzo wcześnie, a …

We run away.. PERLY MALOPOLSKI - KOSCIELISKO 17.09.2017 R.

Najwyższy czas na relację z biegu wspólnie zaplanowanego w Szczawnicy, potwierdzonego w Zawoi - takiego koleżeńskiego, z uśmiechami, pomocą na trasie.. Czas na Kościelisko!
Z Krakowa do Kościeliska wybraliśmy się razem z Mikołajem i Emilką. Na miejscu miała czekać na nas Karolina z Natanem i Milanem. Jak się okazało byli też i rodzice Karoliny, którzy podratowali Mikołaja śniadaniem, a mnie i Emilię kanapkami na drogę powrotną ;) mając dużo czasu zaczęliśmy się rozglądać za depozytem, szatniami, prysznicem. Spotkaliśmy Organizatora, który powiedział nam gdzie, co i jak. Opowiedział chwilę o wcześniejszych edycjach biegu. Spytaliśmy się go, czy będzie błoto? Na co odparł: "Błoto? Nie, błota nie. Za to będzie duuużo błota." Cieszyć się? ;)
Jako pierwsze swoje zawody miały dzieci. Oczywiście poszliśmy kibicować Natanowi i Milanowi, którym to udało się zdobyć - każdemu w swojej kategorii wiekowej - pierwsze miejsce. Gratulacje chłopaki! :)
Następnie musieliśmy się szybko przebr…