Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z październik, 2015

PURO Sport Hearphones in-ear - Słuchawki sportowe z pałąkiem na kark (limonkowe)

Dzisiaj będzie tak trochę inaczej, gdyż to już najwyższy czas się pochwalić i zaprezentować to, co dostałam prawie tydzień temu. Tak, Święty Mikołaj pojawił się u mnie w tym roku dość wcześnie, bo już w październiku i to pod postacią Pana Marcina ze sklepu puro.com.pl :)
Po otrzymaniu propozycji współpracy, najpierw przestudiowałam dostępny w sklepie asortyment, żeby się przekonać, czy na pewno będę miała co zrecenzować. Jak się okazało w ofercie jest  sporo rzeczy sportowych, dzięki czemu mogłam zgodzić się na proponowaną współpracę. Poinformowano mnie, że produktem do zrecenzowania będą słuchawki - do końca nie wiedziałam, jakie dostanę, nie dopytywałam się, chciałam, żeby była to niespodzianka. Produkt miał być sportowy, tylko to było wiadome :D wobec tego strasznie ciekawa byłam, co też się w tej paczce znajdzie, w końcu na rynku są miliardy różnych słuchawek, a w sklepie też mieli ich kilka rodzajów!
Dzięki uprzejmości firmy puro.com.pl otrzymałam słuchawki sportowe z pałąki…

But I'll fight as I always fight with what's inside of me! - 2 PZU Cracovia Półmaraton

Był sobie marzec. Wtedy chyba w rozmowach ze znajomymi zaczął przewijać się temat Cracovia Półmaratonu. Długo nie mogliśmy podjąć ostatecznej decyzji o starcie, wina leżała po mojej stronie. Nie wiedziałam czego chcę. Gdzieś tak dopiero w czerwcu stwierdziliśmy, że opłacamy start. I co? Miały być treningi podpółmaratońskie.. a było co? Bieganie poszło w odstawkę. Najpierw była obrona w czerwcu, później egzamin we wrześniu, na którym strasznie mi zależało. Także wolałam się uczyć niż wyjść na trening, nawet na te 30 minut, zwyczajnie szkoda mi było czasu. Wyszło tak, że do półmaratonu został dokładnie miesiąc, a ja z moimi przygotowaniami byłam nawet nie na początku. Wtedy też miały się zacząć intensywne treningi, ale nic z tego nie wyszło. Przede mną był jeszcze Bieg Trzech Kopców, który miał być moim sprawdzianem. Skoro przy 13 km spacerowałam, to przy 21 km powinnam się czołgać, nie powinnam startować.. 

Teraz opowiem mniej więcej, co się ze mną działo przez ostatni tydzień i dlac…

"Hold on lovely memories.."

Nie wiem co mnie naszło, ale stwierdziłam, że opiszę Wam swoje początki biegania, czy też ogólnie związane ze sportem.

Dawno, dawno temu (na szczęście nadal w XXI wieku ;D ) napisałam maturę. Zaczęły się dłuuugie, chyba nawet najdłuższe w moim życiu wakacje. Wówczas zaczęły się także niejako moje biegowe początki. O bieganiu nie wiedziałam zupełnie nic. O odżywianiu, butach, czy specjalnym stroju, także nie miałam pojęcia. Halówki i bawełniany dres to doskonała opcja dla amatora przecież! No ok, miałam jakąś koszulkę quasi-techniczną adidasa w szafie i w niej biegałam, ale poza tym królowała bawełna - skoro dobrze w niej się ćwiczy na wf'ie, to czemu biegać miałoby się w niej źle? :)
Plany treningowe kojarzyły mi się jedynie ze sportowcami i osobami na diecie :D zatem biegałam sobie, kiedy mi się podoba i to tyle, ile byłam w stanie w danym dniu przebiec, bez wyrzutów sumienia, bez porównywania (w sumie nawet nie miałabym się z kim porównywać, bo nikt z moich znajomych nie…

How much I have to run? 13 km - I'm going to deal with fear.. and maybe give up?